Warning: The magic method GAINWP_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/mmdesignew/mmdesignew.pl/public_html/wp-content/plugins/ga-in/gainwp.php on line 78
Sypialnie – MmDesigNew

Sypialnie

Kilka odsłon jednej sypialni

🍋☀️Dziś kilka odsłon sypialni w mieszkaniu rodziny, która kocha żywe kolory. Ostatecznie została wybrana #cytrynowasypialnia/ #slonecznasypialnia z żółtą ścianą na wprost łóżka. Łóżko 🛌 w formie półko-tapczanu również na specjalnie życzenie Inwestorów, gdyż potrzebne było miejsce na podłodze do ćwiczeń.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, można zapewnić sobie dużo miejsca na podłodze.
Szafa pozostała ta, która jest obecnie w pokoju. Zostały tylko lekko zmienione fronty (przemalowane lub/i zastąpione lustrem).

Sypialnia w bloku we Wrocławiu

🔴☀🌙#Sypialnia dla mężczyzny. Pomieszczenie miało być proste, bez zbędnych mebli i #dekoracji. Jak widać na wizualizacjach, oprócz funkcji wypoczynkowej 🛌miało spełniać jeszcze funkcję domowego #biura💻.

Sypialnia w domu jednorodzinnym

☀❤️ #Sypialnia w domu jednorodzinnym. Niewielka, ale zmieściła się duża szafa👗, szafki z miejscem do przechowywania nad łóżkiem🛌 oraz toaletka💄 dla Pani domu. Wszystko w szarościach i drewnie.

Sypialnia na wrocławskich Karłowicach

⭐⭐⭐❤️#Sypialnia na wrocławskich Karłowicach. W sypialni🛌 obecnie znajduje się #łóżko🛌, #komoda, #lampka nocna 🌙i sufitowa oraz #dywaniki (imitacja futra). Zadaniem było #ocieplić i wyposażyć #wnętrze, aby stało się #przytulne i w guście 💖 Inwestorki. Na specjalne życzenie umieszczony został #ekran 📺do rzutnika.

Sypialnia z funkcją biura w mieszkaniu na Mazowszu

☀🔴🍀#Sypialnia z funkcją biura w mieszkaniu na Mazowszu. Inwestorce zależało na tym, aby w miarę możliwości oddzielić strefę biura od strefy relaksu oraz wykorzystać dobrze przestrzeń, a także granatowe biurko i jednoosobowe łóżko, które jest już zakupione. Zaproponowanych zostało kilka układów, z czego prezentuję ten finalny, który najbardziej przypadł Inwestorce do gustu. 

Sypialnia z garderobą w domu jednorodzinnym

🍀🔴☀#Sypialnia🛏 w odcieniach mięty 🌿w domu jednorodzinnym na obrzeżach Wrocławia. W sypialni zaprojektowana jest #garderoba 👗👔z drzwiami przesuwnymi, w której zmieści się mnóstwo ubrań👚, butów 🥿i dodatków👒. Przewidziano także miejsce na #toaletkę 💄dla Pani domu oraz regał na książki📔.

Sypialnia w mieszkaniu w Głogowie

☀🌙#Sypialnia w Głogowie dla młodego mężczyzny. 👱‍♂️Tonacja ciemna, trochę industrialnie, ale w przystępnych cenach i z wyposażeniem🛏🪞🖼, które można bez najmniejszego problemu znaleźć na rynku. Drewniane żaluzje🌳 jako element wspólny we wszystkich pomieszczeniach w tym mieszkaniu.

Sypialnia na Psim Polu

☀🔴❗Sypialnia 🛌 w mieszkaniu na wrocławskim Psim Polu. Inwestorowi zależało na prostym, funkcjonalnym wystroju, bez “udziwnień”🌟, zbytecznych dekoracji🕰👑 i zbędnych mebli🪑, w kolorystyce: szarości, granat, biel. Ze względu na fakt, że obok sypialni zaprojektowaliśmy osobne pomieszczenie – garderobę🧢👕👖👔, można było pozwolić sobie na średniej wielkości szafę bez specjalnego kombinowania i zagospodarowywania każdego milimetra przestrzeni.

Metamorfoza sypialni w kamienicy

🔴❗☀Metamorfoza sypialni 🛌w kamienicy. Duże okna pod pięknymi łukami. Obecna już była szafa w zabudowie – cała biała, ale ponieważ się znudziła, zaproponowane zostały pasy ułożone w geometryczne wzory. Miękki zagłówek do samego sufitu i lustra, to była jedna z inspiracji 💖 inwestorki. Klimat trochę elegancki💎, trochę industrialny z odrobiną staroci📼.

Naturalna sypialnia z wyjściem na taras w domu jednorodzinnym

🌟🌟🌟🌟🌟#Sypialnia🛌z wyjściem na taras w domu jednorodzinnym 🏡. Miało być przytulnie🧸, z drewnem, w jasnych kolorach. Obowiązkowa toaletka💄, kwiaty 🍃i naturalne materiały🌿.

Home Office w sypialni

12-metrowa sypialnia o nieregularnym kształcie (plan domku), z dość dużym oknem (szer. 1,8m) i szafą w zabudowie, którą klientka chciała pozostawić.

Najważniejsze oczekiwania inwestorki: