Pokoje dzienne/salony

Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu we Wrocławiu

🌼💕 #Salonzaneksemkuchennym. Obecnie kuchnia jest w osobnym pomieszczeniu, gdzie będzie docelowo #sypialnia 🛌. Inwestorom zależało na wykorzystaniu jak największej liczby obecnych mebli kuchennych, co udało się w 90%, a także kanapy, którą już posiadają. Przestrzeń salonu została tak zaprojektowana, aby znalazły się wszystkie oczekiwane strefy – wypoczynkowa 🛋, jadalniana 🍲oraz miejsce do przechowywania sporej ilości książek📕📚.

Salon w mieszkaniu we Wrocławiu

🌼🌟💕#Salonzaneksemkuchennym 🛋🥘🍲 oraz częścią jadalnianą w małym mieszkaniu we Wrocławiu. #Salon połączony jest również z małym #przedpokój, gdzie zmieściła się przyzwoitej wielkości #szafanabuty👞 i okrycia wierzchnie🧥. Wersji ścian w salonie było kilka, więc można również zobaczyć, jakie są inne propozycje.

Elegancki salon w domu jednorodzinnym

☀💕#Salon otwarty na #jadalnia i #kuchnia z #elektrycznykominek 🔥oraz dużą, narożną kanapą. Na życzenie Inwestorów miało być bardzo mało szafek, szafeczek i zabudów.

Salon na wrocławskich Karłowicach

☀💕#Salon w nowym bloku na wrocławskich Karłowicach. Wszystkie meble oprócz fotela 🪑oraz półki na wina🍾 i półki na kwiaty – zastane w mieszkaniu. Natomiast obecnie ściany są śnieżnobiałe, nie ma żadnych dodatków, oprawy okna ani lampy nad stołem. Zadaniem było tak zaprojektować otoczenie, aby zgrabnie w nie wpasować elementy istniejące i nadać salonowi przytulności💖🧸.

Salon w mieszkaniu w Głogowie

☀🔴#Salon w mieszkaniu w Głogowie z dużym metalowym regałem oraz cegłą. Pomieszczenie jest otwarte na aneks kuchenny, który będzie pokazany w kolejnym poście. Całe mieszkanie jest utrzymane w ciemnych tonacjach🌗. Króluje szarość, czerń oraz naturalne drewno.🖤

Salon z jadalnią we Wrocławiu

🔴☀🍀Pokój dzienny 🛋z jadalnią – Wrocław Psie Pole – #pokój jest połączony z aneksem kuchennym🍕🍲 i dwie ściany schodzą się pod kątem ostrym – małe wyzwanie.
Najważniejszym oczekiwaniem inwestora było miejsce do jedzenia 🍵 z rozkładanym stołem oraz tzw. mobilny wypoczynek, czyli #kanapa, która będzie łatwa w przestawianiu, aby znalazła się przestrzeń do gier🕹. Na wizualizacjach dwie wersje – z czarnym i drewnianym stolikiem kawowym.

Metamorfoza salonu w kamienicy

🔴❗🌟Metamorfoza salonu w kamienicy. 🛋  Założeniem było zostawienie istniejącego narożnika, ale dopuszczalna była zmiana obicia, stołu, trzech regałów oraz krzeseł🪑. Należało również zagospodarować biokominek, który aktualnie czekał w garażu oraz zasłonić kaloryfery. Pomieszczenie miało być bardziej funkcjonalne, odsłonięte od ciekawskich spojrzeń przechodniów (parter), “szpargały” miały znaleźć swoje miejsce, a  przestrzeń stać się bardziej przytulna. Styl mieszany/eklektyczny. Mieszkanie jest w kamienicy, sufity wysoko, a jedna ze ścian z piękną cegłą. 

Mała metamorfoza salonu

🔴❗🌟Mała metamorfoza salonu. 🛋  Założeniem było zostawienie istniejącego narożnika, stolika oraz fotela🪑. Również akwarium 🐠i stojące na podłodze kwiaty🌿 miały znaleźć miejsce. Miało być po prostu bardziej funkcjonalnie, zabawki pochowane, a przestrzeń jaśniejsza☀.

Salon z aneksem kuchennym, jadalnią i kącikiem do pracy

Projekt salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i kącikiem do pracy w nowo budowanym bloku w Łodzi. Pomieszczenie zostało powiększone o powierzchnię pierwotnie przewidzianą na mały pokój, dzięki czemu wszystkie planowane strefy mogły być funkcjonalnie rozmieszczone. 

Wizualizacje aneksu znajdziesz w zakładkach z kuchniami.

Najważniejsze oczekiwania inwestorów:

Jasny Salon z wyjściem na taras

Projekt stworzony dla osób ceniących sobie elegancję, ale również wygodę. Przestronne okno tarasowe wprowadza dużo światła, co podbijane jest jeszcze przez jasne tekstylia i szklane elementy meblowe. Stojące i wiszące lampy dodają nastroju wieczorową porą.

Najważniejsze oczekiwania:

Część dzienna w mini kawalerce

🔴⭐☀ #Minikawalerka 16m2❗❗❗ Jak #urządzićkawalerkę o mikroskopijnej powierzchni, aby była #wygodna, #funkcjonalna, #przytulna i #ładna#Salon z funkcją #sypialni oraz #anekskuchenny to elementy stałe. Jakie były najważniejsze założenia dla części dzienno-nocnej?
🌟miejsce do wypoczynku oraz spania
🌟miejsce do pracy, a także spożywania posiłków (składane do regału #biurko/stół z IKEA)

Część dzienna w kawalerce 23m2

Styl loftowy na 23 m2? Oczywiście, że tak! Prezentuję Wam męską 🧔kawalerka we Wrocławiu. W celu optycznego powiększenia powierzchni wykorzystałam kilka trików z lustrami i przeszkleniami. Nie ma za wiele miejsca na stawianie kwiatów, więc wykorzystana została zielona ściana i… upragniony neon 😃Również znalazło się miejsce na spory aneks kuchenny 🍲 i kącik do pracy.