Pozostałe projekty

Przedpokój w mieszkaniu we Wrocławiu

🔴❗#Przedpokój w mieszkaniu dwupokojowym we Wrocławiu. Prosto z przedpokoju wchodzi się do salonu z częścią jadalnianą i aneksem kuchennym. Przedpokój nie jest wydzielony ściankami, ale mimo to zmieściła się pojemna szafa na buty i okrycia wierzchnie z lustrem.

Hall i wiatrołap w domu jednorodzinnym

🔴❗#Hall #korytarz #wiatrolap w nowym domu jednorodzinnym. #Hall łączy się bezpośrednio z salonem/jadalnią. Posadzka jest wszędzie jednolita, wykonana z tych samych płytek na wysoki połysk imitujących marmur.

Hall w domu jednorodzinnym

☀🥿👞🧥🧢Hall w domu jednorodzinnym z szafą przeszkloną w stylu industrialnym oraz z wysokimi drzwiami do pomieszczeń. Ze względów finansowych inwestorzy zrezygnowali z zabudowy pod schodami, ale uwierzcie – wyglądało to super💕. Niemniej jednak ta propozycja też jest OK👍. Lekkie schody sprawiają wrażenie unoszenia się nad ziemią ☁ z nowoczesnymi barierkami dodają uroku pomieszczeniu.

Przedpokój w mieszkaniu w Głogowie

🔴🍀 #Przedpokój w mieszkaniu w Głogowie.  Duża szafa z wbudowanym siedziskiem🪑 oraz loftowe metalowe szafki na buty🥾👞, na których jednocześnie jest miejsce do odłożenia telefonu📱 czy kluczy🔐.

Przedpokój w mieszkaniu we Wrocławiu

 #Przedpokój 👞w mieszkaniu we Wrocławiu – w kilku wersjach, z których najbardziej przypadła do gustu ta najprostsza, bez żadnych elementów dekoracyjnych w postaci #paneli geometrycznych 💎🔷lub #lameli. Kolorystyka 🌈spójna z pozostałymi pomieszczeniami w mieszkaniu.
 

Przedpokój w mini kawalerce

Co powinno znaleźć się w mieszkaniu? Wszystko, co potrzebne! A co wtedy, jak mieszkanie ma tylko 16m2? Damy radę!

Zobaczcie, jak można zagospodarować przestrzeń nawet w takim małym mieszkaniu. 

W przedpokoju umieszczona została pralka, schowek na pranie, szafa na okrycia wierzchnie, komoda na buty i wieszaki. Da się? Da się!

Przedpokój w kawalerce

☀🔴🍀#Loftowyprzepokój w 23-metrowej kawalerce. Przedpokój połączony jest z aneksem kuchennym, dzięki czemu zachowane jest wykorzystanie powierzchni w maksymalny sposób. Lustrzane drzwi w szafie dodatkowo optycznie powiększają pomieszczenie.