Pojkoje dzieci

Pokój 4-latka

#Pokój4latka 👱 w nowo wybudowanym bloku we Wrocławiu. Najważniejszym zadaniem było #funkcjonalne 👍rozmieszczenie mebli, które obecnie w pokoju się znajdują oraz zaplanowanie miejsca na kolejne, które są w planach🌟. Meble i urządzenia, które miały się znaleźć w pokoju: łóżko-samochód🛏🏎, szafa, regał, drabinki/małpi gaj🐒, ścianka wspinaczkowa🧗‍♂, stolik z krzesełkiem. Musiało znaleźć się także miejsce na zabawki 🧸i książki 📕, a także dyplomy 🏆 oraz miała zostać zachowana tapeta w pojazdy🚚🚙🚜. Ulubionym kolorem chłopca jest niebieski💙, więc też musiał się pojawić. Uff, wiele oczekiwań i dość mała powierzchnia, ale daliśmy radę👍❗❗❗😀 Tak oto powstał pokój dla małego miłośnika motoryzacji 🚜.. Pokój ma niecałe 10m2 i znajduje się w nowo wybudowanym bloku we Wrocławiu.

 

Pokój dziewczynki - dwie wersje

Projekt pokoju dla rocznej dziewczynki. Przygotowany w dwóch wersjach – na teraz oraz na później, czyli jak dziewczynka będzie już spała w łóżeczku dziecięcym, zamiast niemowlęcym. Pokój ma niecałe 10m2 i znajduje się w nowo wybudowanym bloku we Wrocławiu.

Najważniejsze oczekiwania inwestorów:

Pokój chłopca 6-letniego - 12m2

Projekt pokoju dla 6-letniego chłopca. Mieszkanie znajduje się na jednym z nowszych osiedli we Wrocławiu na podwyższonym parterze.

Najważniejsze oczekiwania: