Pokoje dzieci

Pokój 3-letniego miłośnika dinozaurów i czerwieni

❤️☀‼Druga część sporego pokoju w kamienicy we Wrocławiu – tym razem dla 3-letniego chłopca🧑‍🦰, który kocha #dinozaury 🦖🦕i kolor #czerwony🔴. Rodzice chcieli wykorzystać meble, które już posiadają (a nie są czerwone), więc trzeba było troszkę pokombinować dodatkami. #Tapeta na suficie z elementami świecącymi w ciemności🌙🌟.

Pokój dziewczynki

🌟🌼❤️Pokój kilkulatki. Oczywiście musiał być #różowy. Na życzenie Inwestorki niestandardowy sufit. Tym razem z tapetą z fluorescencyjnymi jednorożcami🦄🌈. Łóżko 🛌 i meble zastane, zostawione. Pokój stworzony poprzez podzielenie jednego, większego – jedna strona dla dziewczynki👸, druga dla chłopca🤴.

Pokój 4-latka

#Pokój4latka 👱 w nowo wybudowanym bloku we Wrocławiu. Najważniejszym zadaniem było #funkcjonalne 👍rozmieszczenie mebli, które obecnie w pokoju się znajdują oraz zaplanowanie miejsca na kolejne, które są w planach🌟. Meble i urządzenia, które miały się znaleźć w pokoju: łóżko-samochód🛏🏎, szafa, regał, drabinki/małpi gaj🐒, ścianka wspinaczkowa🧗‍♂, stolik z krzesełkiem. Musiało znaleźć się także miejsce na zabawki 🧸i książki 📕, a także dyplomy 🏆 oraz miała zostać zachowana tapeta w pojazdy🚚🚙🚜. Ulubionym kolorem chłopca jest niebieski💙, więc też musiał się pojawić. Uff, wiele oczekiwań i dość mała powierzchnia, ale daliśmy radę👍❗❗❗😀 Tak oto powstał pokój dla małego miłośnika motoryzacji 🚜.. Pokój ma niecałe 10m2 i znajduje się w nowo wybudowanym bloku we Wrocławiu.

 

Pokój dziewczynki - dwie wersje

Projekt pokoju dla rocznej dziewczynki. Przygotowany w dwóch wersjach – na teraz oraz na później, czyli jak dziewczynka będzie już spała w łóżeczku dziecięcym, zamiast niemowlęcym. Pokój ma niecałe 10m2 i znajduje się w nowo wybudowanym bloku we Wrocławiu.

Najważniejsze oczekiwania inwestorów:

Pokój chłopca 6-letniego - 12m2

Projekt pokoju dla 6-letniego chłopca. Mieszkanie znajduje się na jednym z nowszych osiedli we Wrocławiu na podwyższonym parterze.

Najważniejsze oczekiwania: