Łazienki i WC

Mała łazienka w domu w Mirkowie

☀❤️‼#Malalazienka 🚽🚿w domu jednorodzinnym🏠. Zlokalizowana na parterze, zaraz przy wejściu. Inwestorom zależało na wykorzystaniu wybranej przez nich umywalki z wylewką w formie wodospadu oraz panelu szklanego pod prysznicem (z widoczkiem🏜). Łazienka niewielka, ale zmieściło się wszystko, co potrzebne. W zastanej wersji była tam jeszcze pralka, ale docelowo została przeniesiona do innego pomieszczenia.

Mikro łazienka w kamienicy

🌟#Minilazienka w kamienicy we Wrocławiu. Jej szerokość to raptem 1,5m, długość – niewiele ponad 2m. Dotychczas wciśnięta była tam wanna🛁😲, pralka, szafka z umywalką, słupek, zabudowany szacht i miliard półeczek, które sprawiały wrażenie bałaganu. Zmieniliśmy wannę na prysznic🚿 z harmonijkowymi drzwiami i od razu zrobiło się bardziej #przestronnie. Płytki miały być tylko tam, gdzie woda 💦– i tak też zostało zaprojektowane.

Prosta w formie łazienka w bloku

☀🔴#Łazienka 🚽w bloku we Wrocławiu dla młodego mężczyzny👨. Inwestor życzył sobie proste formy, kolory stonowane, czyli odcienie bieli, czerni i szarości oraz drewna. W łazience preferowany był #prysznicwallkin 🚿zamiast wanny🛁. Przewidziana również została pralka, którą częściowo zabudowaliśmy.

Toaleta w domu jednorodzinnym

🔴☀#WC 🚽w domu jednorodzinnym. Wszystko miało być w ciemnych barwach, na wysoki połysk, ze złotymi elementami💎. Przestrzeń niewielka, ale elegancka.

Łazienka w domu jednorodzinnym

❗🔴☀#Łazienka w domu jednorodzinnym. Na życzenie Inwestorki miał być zarówno prysznic🚿, jak i wanna🛁. W kolejnym poście zaprezentuję WC, które również znajduje się w tym domu.

Łazienka na parterze w domu jednorodzinnym

🌟🌟🌟Mała #lazienka w domu jednorodzinnym pod Kaliszem. Metraż malutki, ale i tak zmieściliśmy spory prysznic🚿, WC🚽, umywalkę oraz sporo miejsca do przechowywania. Jasne kolory oraz drewno – to, na czym zależało inwestorom🥰.

Łazienka na parterze w domu jednorodzinnym

☀🎀#łazienka na parterze w domu jednorodzinnym. Życzeniem inwestorów była wanna i prysznic🚿 oraz drewnopodobne płytki imitujące parkiet. Pomieszczenie miało być jasne🌟☀ i ciepłe.

Łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym

☀⭐❤️#łazienkanapoddaszu 🚿domu jednorodzinnego🏠. Życzeniem Inwestorów było ulokowanie pralki i suszarki 🩳👕 pod skosem. Jednocześnie pod skosem, ale na ścianie z oknem 🪟znajduje się panel obsługi ogrzewania podłogowego, który trzeba było jakość sprytnie zabudować z jednoczesnym umożliwieniem swobodnego dostępu🔎. Udało się to poprzez zaprojektowanie otwieranej szafki.

Łazienka z wyjściem do pralni w domu jednorodzinnym

☀🔴🍀#Łazienka 🚿z wyjściem do pralni w domu jednorodzinnym. Inwestorom bardzo podoba się nowy trend – lastryko, więc w projekcie nie zabrakło tego motywu. Dodatkowo miał być beton, drewno🌳 i białe gałeczki⚪. W szafce pod umywalką z lewej strony zaprojektowane zostało cargo z koszem na pranie👕. Pod prysznicem 🚿w ściance oddzielającej go od umywalki ukryte zostały praktyczne półeczki na kosmetyki💄.

Łazienka w mieszkaniu w Głogowie

🔴☀❗#projektlazienki w nowym mieszkaniu w Głogowie.🍀Całe mieszkanie miało powstać w ciemnych tonacjach, szarości (najlepiej beton), czerni ⚫, cegle, naturalnym drewnie🌳. Trochę w stylu industrialnym/loftowym🚧. W łazience obowiązkowy był prysznic 🚿 typu walk-in.

Łazienka na Psim Polu

❗❗❗☀ Łazienka 🚿w nowym mieszkaniu na wrocławskim Psim Polu🐕🐕🐕. Miał być prysznic 🚿walk-in, sporo miejsca do przechowywania🧺 i miejsce na pralkę. W pierwotnej wersji pralka była zabudowana, ale inwestor jednak zrezygnował z tego rozwiązania.💎

Łazienka trzech dam na poddaszu domu jednorodzinnego

Projekt łazienki, która zlokalizowana jest na poddaszu domu jednorodzinnego w okolicy Wrocławia. Dom jest właśnie budowany i będzie zamieszkiwany przez 5-osobową rodzinę: rodziców i trójkę młodych dam – 2 nastolatki i jedną księżniczkę w wieku przedszkolnym. Projektowana łazienka będzie użytkowana głównie przez młode pokolenie, dlatego tez główne wymagania pochodziły od nich.

A były nimi:

Mała łazienka na parterze domu jednorodzinnego

Projekt bardzo małej łazienki, która zlokalizowana jest na parterze domu jednorodzinnego w okolicy Wrocławia. Dom jest właśnie budowany i będzie zamieszkiwany przez 5-osobową rodzinę: rodziców i trójkę młodych dam – 2 nastolatki i jedną księżniczkę w wieku przedszkolnym.

Najważniejsze oczekiwania:

WC w nowym bloku w Łodzi

Projekt WC w bloku na nowym osiedlu w Łodzi. Mieszkanie posiada osobno pomieszczenie na łazienkę oraz osobno na toaletę. Zastosowano mozaikę heksagonalną rozproszoną. Zamiast typowego oświetlenia – napinany podświetlany sufit z motywem rozgwieżdżonego nieba.

Najważniejsze oczekiwania:

Łazienka w nowym bloku w Łodzi

Projekt łazienki w nowo powstającym bloku na osiedlu w Łodzi. Mieszkanie posiada osobno pomieszczenie na łazienkę oraz osobno na toaletę. Zamiast typowego oświetlenia zastosowano napinany podświetlany sufit.

Najważniejsze oczekiwania:

Łazienka w mini kawalerce

❤️⭐☀ #łazienka w mini kawalerce z #zielonaściana oraz złotymi dodatkami❗ Powierzchnia pomieszczenia 2m2 ❗ Zainstalowany prysznic 🚿 z drzwiami przesuwnymi i zieloną ścianą 🎋, duże lustro, szafka z nablatową umywalką oraz podwieszana toaleta🚽

Łazienka w kawalerce loft 23m2

❤️⭐☀ #loftowałazienka w 23-metrowej kawalerce❗ Powierzchnia pomieszczenia nieco ponad 2m2 ❗ Zainstalowany prysznic 🚿 z drzwiami przesuwnymi w stylu industrialnym, szafka z nablatową umywalką oraz podwieszana toaleta🚽