Kuchnie i aneksy kuchenne

Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu we Wrocławiu

🌟🌟🌟🌟🌟Salon z aneksem kuchennym w bloku we Wrocławiu dla rodziny 2+2 z psem i kotem. Inwestorom zależało na umiejscowieniu kanapy i stołu w taki sposób, aby w razie wizyty gości👫👫, można było je przesunąć. Również życzeniem była zamiana TV📺 na rzutnik i ekran, który został zaprojektowany tak, aby można go było wysunąć z sufitu, a po skończonym seansie zwinąć, aby nie przeszkadzał.
Powstało kilka wersji kolorystycznych – od stonowanych po wyraziste, które ostatecznie najbardziej przypadły Inwestorom do gustu.

Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu we Wrocławiu

🌼💕 #Salonzaneksemkuchennym. Obecnie kuchnia jest w osobnym pomieszczeniu, gdzie będzie docelowo #sypialnia 🛌. Inwestorom zależało na wykorzystaniu jak największej liczby obecnych mebli kuchennych, co udało się w 90%, a także kanapy, którą już posiadają. Przestrzeń salonu została tak zaprojektowana, aby znalazły się wszystkie oczekiwane strefy – wypoczynkowa 🛋, jadalniana 🍲oraz miejsce do przechowywania sporej ilości książek📕📚.

Aneks kuchenny w mieszkaniu we Wrocławiu

☀#Anekskuchenny w małym dwupokojowym mieszkaniu we Wrocławiu. Zaprojektowany dla mężczyzny👨. Życzeniem inwestora były odcienie szarości, czerni i bieli oraz miejsce do spożywania posiłków🍲. Zaproponowany został mały, acz rozkładany stół, który pomieści nawet 6-8 osób.

Elegancka kuchnia w domu jednorodzinnym

☀#Kuchnia, czyli #serce❤️domu 🏘. Z #jadalnia, otwarta na #salon z marmurową #wyspakuchenna. Wszystko miało być na wysoki połysk w chłodnych odcieniach drewna, szarości i bieli.

Kuchnia w domu jednorodzinnym

✨❤️☀Trzy wersje #kuchnia 🍲🥘w domu jednorodzinnym 🏘przesympatycznych właścicieli spod Kalisza. 

Aneks kuchenny w mieszkaniu w Głogowie

🔴🍀#Anekskuchenny w mieszkaniu w Głogowie. Pod oknem sporo blatu roboczego, szafki po sufit i ciemne fronty. Również elementy ceglane na specjalne życzenie Inwestora. 

Aneks kuchenny z wyspą - we Wrocławiu

🔴#Kuchnia 🥘 w mieszkaniu we Wrocławiu. 
Wyspa 🌴– na specjalne życzenie Inwestora. Miało być prosto i funkcjonalnie.
 

Aneks kuchenny w mieszkaniu w Łodzi

☀⭐❤️#anekskuchenny w mieszkaniu miał być troszkę oddzielony od reszty pomieszczenia, ale jednak z zachowaniem lekkości. Zostały zastosowane #lamele na niskiej zabudowie z półkami. Duża, dwudrzwiowa lodówka była marzeniem Inwestorki, więc i ona musiała się tam znaleźć.

W zabudowie kuchennej od strony jadalni – ukryte biuro.

 

Łososiowo-zielony Aneks kuchenny z marmurem i złotem

Aneks kuchenny znajduje się w mieszkaniu  na nowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości. Okno wychodzi na parking przed budynkiem. Pomieszczenie jest bardzo jasne ze względu na południowo-zachodnią ekspozycję okien.

Najważniejsze oczekiwania:

Aneks w mini kawalerce

🔴⭐☀ #Minikawalerka 16m2❗❗❗ Jak #urządzićkawalerkę o mikroskopijnej powierzchni, aby była #wygodna, #funkcjonalna, #przytulna i #ładna. Dzisiaj #salon z funkcją #sypialni oraz #anekskuchenny
🌟Funkcjonalna #kuchnia/aneks kuchenny z wszystkimi niezbędnymi urządzeniami: mała, zabudowana #lodówka, duży zlew z nakładanym ociekaczem, #płytaindukcyjna oraz okap, a także dużo miejsca do przechowywania.

Aneks w loftowej kawalerce

🔴⭐☀ #anekskuchenny w kawalerce nie musi być wcale mikroskopijny. W niniejszym projekcie wykorzystana została każda, nawet najmniejsza przestrzeń. Zmieściło się wszystko, co potrzeba i jest bardzo przejrzyście i funkcjonalnie. Pozostałe przestrzenie tejże kawalerki znajdziecie w innych zakładkach. Zobaczcie sami.