Home Office/Biuro w domu

Biuro w sypialni w bloku we Wrocławiu

🔴☀🌙#Biuro💻 urządzone w sypialni. Pomieszczenie jest na tyle duże, że zmieściło się zarówno pełnowymiarowe łóżko, jak i duże biurko i ciąg szaf. Dla optycznego powiększenia przestrzeni zastosowane zostały lustra na połowie szaf.

Biuro na parterze w domu jednorodzinnym

☀🖥💻#Biuro wygospodarowane w przestrzeni pierwotnie przeznaczonej na garaż. Zaprojektowaliśmy miejsce do pracy💼, przechowywania dokumentacji 📒 oraz kącik do spotkań z klientami🤵‍♂.

Gabinet na wrocławskich Karłowicach

☀❗❗❗#Gabinet, #Biuro, #Pokójgościnny w nowym bloku na wrocławskich Karłowicach. Kanapa, lampa☀, dywan i szafy #PAX z #IKEA oraz huśtawka zastane już w pokoju. Trzeba było tak wszystko skomponować ze sobą, aby było spójne, funkcjonalne i przede wszystkim, żeby podobało się ❤️ Inwestorce.

Sypialnia z funkcją biura w mieszkaniu na Mazowszu

☀🔴🍀#Sypialnia z funkcją biura w mieszkaniu na Mazowszu. Inwestorce zależało na tym, aby w miarę możliwości oddzielić strefę biura od strefy relaksu oraz wykorzystać dobrze przestrzeń, a także granatowe biurko i jednoosobowe łóżko, które jest już zakupione. Zaproponowanych zostało kilka układów, z czego prezentuję ten finalny, który najbardziej przypadł Inwestorce do gustu. 

Gabinet w mieszkaniu w Głogowie

🔴💻#Gabinet w ciemnych tonacjach z ceglaną ścianą, spełniający również funkcję #pokojgoscinny. Granat, szarość i czerń⬛ jako dominujące kolory w połączeniu z drewnem🌳. Narożne biurko, a nad nim tablica magnetyczna pozwolą inwestorowi komfortowo wykonywać obowiązki zawodowe w czasie pracy zdalnej🖥📧. #Regał na książki 📚również znalazł swoje miejsce.

Gabinet na Psim Polu

🔴❗🍀#Gabinet 💻w mieszkaniu na Psim Polu 🐕‍🦺we Wrocławiu. Utrzymany w 🖤ciemnej tonacji z elementami drewna 🌳oraz tapetą wybraną przez Inwestora.

Garderoba/pracownia krawiecka seniorki

Pokój/pracownia/garderoba seniorki 👵w podwrocławskiej miejscowości.
Przeznaczenie pomieszczenia:
🌟 domowa pracownia krawiecka,
🌟 miejsce do prasowania,
🌟 miejsce do przechowywania książek.
Projekt został przygotowany w dwóch wersjach kolorystycznych💙💟 i troszkę innym układzie funkcjonalnym. W jednym z nich zostało wygospodarowane miejsce nie tylko do przechowywania książek📕, ale również do ich czytania🛋.

Mini kawalerka 16m2

Projekt mini kawalerki o powierzchni 16m2. W mieszkanku znajduje się wszystko, co jest niezbędne do swobodnego funkcjonowania jednej/dwóch osób. Wnętrza przygotowane są dla młodej, pracującej kobiety.

Najważniejsze oczekiwania:

Pokój/pracownia seniorki

Projekt sypialni/pokoju seniorki. Zgodnie z życzeniem pokój został zaprojektowany w jasnych kolorach, z wykorzystaniem mebli, które można zakupić w sklepach stacjonarnych.

Najważniejsze oczekiwania:

Adaptacja strychu na biuro

Projekt adaptacji strychu na biuro w domu jednorodzinnym. W środkowej części strychu zostało wydzielone pomieszczenie o powierzchni 11m2. Po obu stronach zamontowano drzwi przesuwne, aby można było dostać się do części gospodarczej strychu. Przeniesione zostało również wejście i zamontowano drewniane schody, zamiast rozkładanej drabiny.

Na wizualizacjach zaprezentowane są dwie wersje – pierwotna z lustrem i TV nad schodami oraz kanapą na przeciwległej ścianie, a także wersja ostateczna – zmieniona na wyraźne życzenie inwestorów – z grzejnikiem na podczerwień nad schodami i kanapą na ścianie z drzwiami przesuwnymi.

Najważniejsze oczekiwania inwestorów: 

Home Office w sypialni

12-metrowa sypialnia o nieregularnym kształcie (plan domku), z dość dużym oknem (szer. 1,8m) i szafą w zabudowie, którą klientka chciała pozostawić.

Najważniejsze oczekiwania inwestorki:

Biuro w kawalerce

Nawet w bardzo małej przestrzeni można urządzić sobie przytulne, funkcjonalne miejsce do pracy.

W tym projekcie mieliśmy do dyspozycji kawalerkę 23m2, gdzie w części dziennej 12m2 musiało zmieścić się całe życie dzienne, biurowe i nocne. Zrobiliśmy to!